Mūsų mokinių piešiniai parodoje LR Seime

      LR Seime atidaryta vaikų piešinių paroda „Baltijos kelias ir mūsų laisvė“. Mūsų progimnazijos ir gimnazijos mokiniai, vadovaujami dailės mokytojos Jelenos Šepelevos, kartu su dviem šimtais moksleivių iš Vilniaus, Eišiškių, Ukmergės ir Širvintų dalyvavo Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio rezervato direkcijos projekte „Baltijos kelias ir mūsų laisvė“, kuris  dar kartą įrodė, kad Baltijos kelio dvasia gyva. Bendraudami su Baltijos kelio liudytojais, projekto dalyviai kaupė medžiagą apie  1989 m. rugpjūčio 23 d. akciją, lankėsi Vilniaus pilių teritorijoje, iš kurios ir nusidriekė  gyva žmonių grandinė, sujungusi trijų Baltijos šalių sostines. Taip Baltijos valstybės buvo simboliškai atskirtos nuo Sovietų Sąjungos, išreikštas laisvės siekis. Išgyventus jausmus bei mintis mokiniai įprasmino piešiniuose. Susirinkusius sveikino ir prisiminimais apie Baltijos kelią pasidalino parodos globėja Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė, kultūros ministras Šarūnas Birutis. Piešiniai eksponuojami Seimo II rūmų parodų galerijoje (Gedimino pr. 53, Vilnius), įėjimas laisvas. Paroda Seime veiks iki rugsėjo 28 d. Nuotraukoje  Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė ir mūsų progimnazijos/gimnazijos mokiniai su dailės mokytoja Jelena Šepeleva prie piešinių ekspozicijos:

Ernest Andrijevskij, 13 m.

Julija Jermak, 13 m.

Artiom Hovhannisyan, 13 m.

Lina Kočina, 14 m.

Diana Lisatovič, 14 m.

Anastasija Babenko, 14 m.

Alvita Račicka, 15 m.

Margarita Gužauskaitė, 15 m.

Veronika Jakutavičiūtė, 15 m.

Kviečiame apsilankyti!

 

Partneriai