Literatūrinė popietė-susitikimas su rašytoju Vytautu Račicku

Vasario 12 dieną mūsų mokyklos bibliotekoje vyko literatūrinė popietė-susitikimas su populiariu vaikų rašytoju Vytautu Račicku. Susitikimui mokiniai kruopščiai ruošėsi ;  skaitė V. Račicko knygas , sukūrė filmuką apie Zuiką Padūkėlį ,
pasirinko meniniam skaitymui kelias ištraukas iš pamėgtų šio rašytojo knygų. Visi draugiškai suko galvas, ką įdomaus galėtų rašytojo paklausti. Mokiniams buvo įdomu, kada V. Račickas pradėjo kurti, kuris jo knygų personažas labiausiai
panašus į patį rašytoją, kiek knygų jis yra parašęs….Į visus klausimus V. Račickas mielai atsakė , papasakojo apie savo knygų veikėjų prototipus , apie tai, kas paskatino parašyti vieną ar kitą istoriją….. O po to visus prajuokino, skaitydamas
ištraukas iš savo knygų. 
                 Mokiniai neskubėjo skirstytis net pasibaigus literatūrinės popietės laikui . Prie stalelio su rašytojo knygomis nusidriekė ilgiausia eilė……

  • Optimized-IMG_3485
  • Optimized-IMG_3493
  • Optimized-IMG_3520
  • Optimized-IMG_3535
  • Optimized-IMG_3536
  • Optimized-IMG_3544
  • Optimized-IMG_3552

Partneriai