„LIETUVAI-100!” GAMINIŲ DIZAINO IR TECHNOLOGIJŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA

„ Vasario 16 – oji Lietuvai yra data, kurią pasižymime kalendoriuose ir prisimename vienąsyk metuose kaip svarbiausios valstybinės šventės dieną. Visą kitą laiką ji yra ne data arba kur kas daugiau negu data. Tai Vasario 16 – oji be metų… nuolat egzistuojanti idėja ir teisė , už kurią kovojama, dėl kurios žūstama, nes ji tapo esmine, kitkuo nepakeičiama dvasine vertybe“ .

                                   Vytautas Landsbergis “ Vasario 16-osios prasmė“

Vasaris šiemet ypatingas mėnuo, daug švenčių, daug įvykių svarbių, daug gražių darbų. I ir II gimnazijos klasių mokiniai kūrė suvenyrus, aksesuarus, atributus skirtus Lietuvos 100 – mečiui pasirinkta (- omis) technologija (- omis). Tai tik nedidelė gaminių dalis, kuriuos sukūrė moksleiviai. Darbai pasižymi originalumu, kūrybiškumu ir panaudotų medžiagų įvairove. Suvenyrus, aksesuarus, atributus gamino iš tekstilės, medienos, kartono, popieriaus, panaudodami metalo ir plastiko detales.Gimnazistai siuvo, mezgė, pynė, vėrė, karpė, klijavo, lipdė ir kaip kitaip rodė savo išmonę. Pasitikime Lietuvos valstybės atkūrimo 100-ąsias metines su mintimi, kad gyvename gyvenimą, apie kurį daug dešimtmečių kelios mūsų tėvynainių kartos galėjo tik svajoti, žinokime savo tautos praeitį,  kurkime ateities Lietuvą.

Parengė technologijų ir dailės mokytoja Rūta Strumskienė

 

  • Optimized-20180205_093958
  • Optimized-20180205_094056

Partneriai