Kūrybinė klasė – II a

Šiais mokslo metais Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazijos II a klasėje atsirado nauja erdvė skleistis mokinių ir mokytojų kūrybiškumui, bendradarbiavimui, kritiniam mąstymui ir lyderystei. II a gimnazijos klasės mokiniams suteikiama galimybė mokytis integruoto istorijos, anglų kalbos, lietuvių kalbos ir literatūros kurso bei ugdyti svarbiausius mokinių XXI-ojo amžiaus gebėjimus. Integruotoms Kūrybinės klasės pamokoms skiriama viena diena per savaitę, šių pamokų metu mokiniai kartu su mokytojais mokosi ne tik minėtų dalykų programos, bet ugdo požiūrį į tai, kad mokymasis yra kur kas platesnė sąvoka, savyje talpinanti ir savęs bei aplinkos tyrinėjimą, gebėjimą jungti skirtingų dalykų žinias, norą nuolat klausti ir ieškoti atsakymų, drąsą veikti, klysti ir drąsą keistis, augti. Taip pat pamokų metu ugdomas požiūris į tai, jog mokomės ir dirbame visi kartu, akcentuojama giluminio mokymosi svarba.

     Šiuo metu jau įvyko dvi integruotos istorijos, anglų kalbos, lietuvių kalbos ir literatūros pamokos. Kūrybinės klasės pamokos išplečia mokymosi erdvės suvokimą, iš standartinių, sienomis apribotų klasės patalpų mokytis keliaujama ten, kur „klase“ virsta Vilniaus senamiestis, parkai, muziejai, galerijos, bibliotekos, atviros erdvės, pilnos žmonių. Kūrybinė klasė – iššūkiams atvira klasė.

Kūrybinės klasės darbo komanda:

Kūrybinės klasės kuratorė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Andželika Aleksandravičiūtė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Lina Sirgedienė

Istorijos mokytoja Jelena Misiūnienė

Anglų kalbos mokytoja Natalija Žavoronok

  • Optimized-70127820_1266559046838755_1143859145087123456_n
  • Optimized-71143852_1512246018916000_2213172703186124800_n

Partneriai