Išvyka į Vilniaus universitetą

Rugsėjo 15 dieną progimnazijos mokiniai dalyvavo  Vilniaus universiteto bibliotekoje vykusiame lietuvių – rusų patarlių knygos ,,Kol gyveni, tol mokaisi” pristatyme. Šiame renginyje buvo organizuota ir mūsų mokinių kūrybinių darbų, naudotų šiai knygai papuošti, paroda. Savo piešinius pateikė 7-8 klasių mokiniai: Jevgenija Nevar, Marija Dediuleva, Anastasija Korobač, Anželika Atminis, Jekaterina Porchun, Tiša Zakrevskaja, Andrej Kuzborskij, Kiril Volynkin, Emilija Gasanova, Justina Poliakova, Jolanta Kutyš, Aliona Fedorovič, Jana Liudkovskaja, Rimantas Šupienis, Konstantin Lyskoit, Boris Mark Olšanickij, Darja Baranova. Jaunųjų dailinkų kūrybinius darbus, kuriuos nupiešti įkvėpė ir padėjo dailės mokytojos J. Šepeleva bei A. Kasatkina, teigiamai įvertino profesionali projekto komisija

  • 5E02A8C4-D5E0-4ED3-A59D-FC53F4E572AC
  • IMG_6468-1
  • IMG_6469-1
  • IMG_6470-1
  • IMG_6473-1
  • IMG_6483-1

Partneriai