DRAUGIŠKOJI SEU OLIMPIADA “DRAMBLYS”

Sofijos Kovalevskajos progimnazijos 1b, 1c ir 4b klasių mokiniai kartu su mokytojomis Ala Ivanova, Svetlana Demidova, Nadežda Filipenko ir psichologe Natalija Trainis-Lukaševičiene prisijungė prie nacionalinės iniciatyvos – Sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ 2021. Kovo 22-26 d. dalyvavo draugiškoje SEU olimpiadoje ,,Dramblys”.

Olimpiados uždaviniai – ugdyti pagrindines socialines emocines kompetencijas: savimonę, savitvardą, socialinį sąmoningumą, tarpusavio santykius, atsakingų sprendimų priėmimą. Socialinių emocinių kompetencijų ugdymas itin svarbus siekiant įveikti patyčias.
Pradinukai aktyviai įsitraukė į olimpiados veiklas, patyrė daug įspūdžių. Su nekantrumu ir susidomėjimu laukė ,,Dramblio užduočių, džiaugėsi galimybe pasidalinti savo emocijomis. Mokiniai sužinojo netikėtų dalykų apie bendraklasius, stebėjo, kokie jie yra skirtingi ir kokių panašumų turi. Pateikė pasiūlymų, kaip jie gali draugiškai sugyventi kartu bei įvertino, kokias pasekmes turi jų priimami sprendimai.
Olimpiados organizatoriai: VšĮ „Pozityvaus ugdymo institutas“, Lietuvos Socialinio emocinio
ugdymo asociacija, VšĮ „Šiuolaikinių inovacijų diegimo ir kompetencijų ugdymo centras”. Programa
yra akredituota VšĮ „Šiuolaikinių inovacijų diegimo ir kompetencijų ugdymo centre”.

Natalija Trainis – Lukaševičienė
  • foto1
  • ,1
  • ,3
  • ,2
  • foto4.
  • foto5
  • foto6
  • foto2
  • foto3

Partneriai