Atvirų durų diena „Barclays“ banko technologijų centre

Spalio 3 d. IV kl. mokiniai iš ekonomikos grupės galėjo savo akimis pamatyti, kaip atrodo darbas itin perspektyvioje technologijų srityje įmonėje „Barclays“ ir ką čia žmonės dirba visą dieną.

„Barclays Group Operations Lithuania“ (BGOL) priklauso finansinių paslaugų kompanijai „Barclays“, kuri pasaulinėje rinkoje veikia daugiau kaip 300 metų. 2009-aisiais įsteigtas „Barclays“ technologijų centras Lietuvoje teikia IT ir operacijų paslaugas bankui, taip pat personalo administravimo paslaugas „Barclays“ banko darbuotojams visame pasaulyje. „Veido“ šaltinių duomenimis, „Barclays“ technologijų centre dirbantys lietuviai IT specialistai uždirba po 2–3 tūkst. € neatskaičius mokesčių. Taigi dalis „Barclays“ specialistų uždirba iki keturių kartų daugiau nei vidutinis lietuvis.

Ekonomikos mokytoja Elada Stasiulevičienė

Mokinių atsiliepimai:

…Barclays ofise mums pasiūlė pažaisti labai įdomų žaidimą, kur mes visi turejome galimybę bendrauti kaip komanda ir tobulinti anglų kalbą. Taip pat trumpai susipažinome su keletu Barclays darbuotojų, kurie taip pat pasidalino savo darbo patirtimi. Labiausiai mane sužavėjo tai, kad žmonės su skirtingu išsilavinimu gali pretenduoti į darbą Barclays – svarbiausia yra didžiulis noras ir puikus anglų kalbos mokėjimas. Taigi, tokios ekskursijos man padeda apsispręsti, kurgi aš noriu dirbti ir studijuoti ateityje, norėčiau tokių ekskursijų kuo daugiau! Ačiū labai!

Kristine Grigoryan

Vilniuje įsikūręs tarptautinio „Barclays“ banko technologijų centras, kuris buvo įsteigtas 2009 metais Lietuvoje ir teikia IT ir operacijų paslaugas bankui. Šiuo metu šioje įmonėje Lietuvoje dirba daugiau nei 1100 darbuotojų, kuria didžiausią dalį sudaro vyrai. Truputį susipažinome su darbuotojų darbu, pamatėm aplinką, kurioje jie dirba. Ekskursijos pabaigoje pažaidėm komandinį žaidimą, kurio metų valdėm „robotą“.

Karina Mamedova

Pirmadienį su ekonomikos mokytoja Elada apsilankėme Barclays įmonėje. Buvo labai įdomu sužinoti apie šią įmonę. Mums papasakojo apie darbą technologijos srityje, pristatė skirtingas komandas. Daugiausiai patiko interaktyvus praktinis žaidimas. Labai smagiai ir informatyviai praleidom laiką.

Anastasija Julija Popova

…buvo įdomu klausyti ir pasižiūrėti, kaip vyksta darbas ne tik realybėje, bet ir per ekraną, kur rodė darbą Didžiojoj Britanijoj. Po to mums parodė poilsio kambarį ir papasakojo apie kortelę Barclays. Dar vėliau žaidėm žaidimą, kur reikėjo logikos, greičio ir komandiškumo. Ir mums tai pavyko, nes mes laimėjome. Ekskursija buvo įdomi ir naudinga. Jeigu bus galimybė, norėčiau dar kartą susitikti.

Karina Lošakevič

 

…kai kurių darbuotujų darbas yra sunkus ir stresinis, bet jie gerai moka dirbti tokioje atmosferoje. Darbas „Barclays“ banke yra įdomus, darbuotojai gerai moka savo darbą, puikiai moka anglų kalbą. Ekskursija man labai patiko.

Karina Drūtytė

 

  • optimized-atviru-2
  • optimized-atviru2
  • optimized-barclays-2
  • optimized-barclays-technologiju-centras-68815826

Partneriai