Atverkime paslaptingą meno pasaulį ir kurkime drauge

Jonas Čeponis – dailininkas, visą savo gyvenimą atidavęs karalienei spalvai. Pasak A. Žemaitytės, šis dailininkas žaidė spalvomis tarsi gyvenimo išlepintas vaikas ir, susižavėjęs ekspresyviaisiais kūrėjais – fovistais, drąsiai ieškojo savito nuotaikų skambesio. Dailininko etiudai ir eskizai – pirmojo kūrybinio impulso fiksatoriai – gyvi, kupini jėgos ir dažnai padengti storu dažų sluoksniu. Juose sugula drąsūs potėpiai ir mintys, išryškėja dailininko kūrybos bruožai. Radvilų rūmų muziejuje J. Čeponio parodą lydinčiame edukaciniame užsiėmime “Dažų kelionės” dalyvavo Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazijos mokytojų kolektyvas. Po įtraukiančios veiklos mokytojai sutarė, kad kūryba – puikus būdas atsipalaiduoti po sunkių dienos darbų. Dalinamės mokytojų kūrybos akimirkomis.

 

  • Optimized-IMG_2919
  • Optimized-IMG_2920
  • Optimized-IMG_2946
  • Optimized-IMG_2947
  • Optimized-IMG_2953
  • Optimized-IMG_2961
  • Optimized-IMG_2986
  • Optimized-IMG_3014

Partneriai