Apsilankymas A. Mickevičiaus viešojoje Vaikų bibliotekoje

Vieną popietę progimnazijos 6a klasės mokiniai lankėsi Vilniaus apskrities A. Mickevičiaus viešojoje Vaikų bibliotekoje, kur visada laukiami ,,dideli vaikai ir maži suaugusieji”. Ekskursijos vadovė papasakojo, kad biblioteka įsikūrusi buvusiuose grafų rūmuose, vaikai sužinojo, kaip tapti skaitytoju, kaip ieškoti leidinių ir reikalingos informacijos el. kataloge, pamatė, kur ir kaip saugomos knygos. Labiausiai visiems patiko ,,Kūrybinių dirbtuvių” erdvė, kurioje galima pasigaminti įdomių ir gražių daikčiukų: išlankstyti iš popieriaus laivelį, sumeistrauti ,,vaiduoklišką pieštukinę” arba kraitelę ,,brangakmeniams”. Šį kartą šeštokai, pasitelkę savo fantaziją, gamino žibintuvėlius, kuriuos parsinešė namo kaip prisiminimus apie visiems patikusią ekskursiją.

  • optimized-img_4846
  • optimized-img_4856
  • optimized-img_4861
  • optimized-img_4867
  • optimized-img_4871
  • optimized-img_4875
  • optimized-img_4876
  • optimized-img_4881

Partneriai