Akcija ,,LIETUVA TAI MES“

Džiugu, kad akcija ,,LIETUVA TAI MES“ , kurioje dalyvavo ir progimnazijos, ir gimnazijos mokiniai,   buvo puikiai įvertinta – tapome „Versmės“ leidyklos kasmet organizuojamo konkurso ,,Rašau Lietuvos vardą” nominantais ir mūsų mokyklos vardas garsinamas leidyklos puslapyje (nuoroda  http://www.versme.lt/konkursas2018_nug.htm). Kartu su visa Lietuva įprasminome Lietuvos valstybės atkūrimo 100- metį,  mokyklos bendruomenei bei svečiams perdavėme žinutę, kad patys esame TĖVYNĖS istorijos kūrėjai, jos neatsiejama dalis, jos ateitis. Pirmo aukšto vestibiulį daugiau kaip mėnesį puošė iš nuotraukų, kuriose fiksuoti keturiasdešimties  klasių  kolektyvai įvairiose veiklose, sudėta frazė ,,Lietuva tai mes“. Dėkoju IVb ir IIIa klasės gimnazistams, kuriems teko stropiai padirbėti kuriant nuotraukų dėlionę. Maloniai nustebino ir IĮ „Aka Baltic“ darbuotojai, padovanoję apipavidalinimui skirtos tautinės juostelės. Susibūrėme ir buvome vieningi!

Akcijos iniciatorė

Svetlana Vabinskienė

 

  • Optimized-Lietuva(3)
  • Optimized-LIETUVAMES

Partneriai