ŽAIDĖM IR MĄSTĖM

                Lapkričio 15 dieną dvi progimnazijos komandos: rinktinė septintokų, lydima mokytojos Viktorijos Michnevič, ir 8c moksleivių bei jų klasės vadovė Jurgita Jodkienė,- linksmi ir pasitikintys išvyko į Vilniaus miesto savivaldybės organizuotą „Proto mūšio“ renginį. Skatinami tarpusavio konkurenciją, dirbdami komandoje, pozityviai mąstydami, moksleiviai bandė savo jėgas kartu su kitomis 51 komandomis. Žaidimą sudarė 5 turai po 10 klausimų apie sveiką gyvenseną, maistą, biologiją, chemiją ir bendrąsias žinias. Abiem komandoms puikiai sekėsi: 8c klasė pateko tarp 10 geriausių Vilniaus raj. komandų, o rinktinė septintokų dvylikti. Taigi tai galima pavadinti pamoka neformalioje aplinkoje, darbas grupėje, lyderystė – viskas, ko reikia šiuolaikiniams versliems pro gimnazistams. Ir žaidė, ir mąstė, ir mokėsi…

                8c kl. vadovė J.Jodkienė

  • optimized-2016-11-17-21-29-00
  • optimized-2016-11-17-21-29-00-2

Partneriai