Vilniui 700. Mano gimtoji Šeškinė

6 c, 6 c, 3 a klasėse vyko integruotos viktorinos pamokos „Vilniui 700. Mano Šeškinė“. Mokiniai sužinojo daug faktų apie unikalų ir gražų Šeškinės rajoną, Šeškinės ozą, jos prijungimą prie Vilniaus miesto. Komandiniame žaidime atsakinėjo į viktorinos „Atspėk pagal pirmąjį kadrą“ klausimus, skaitė eilėraščius apie Vilnių, dainavo dainą „Šeškiniečiai“, atsakė į 7 klausimus raštu, žiūrėjo video filmą „Odė Šeškinei“. Pamoka praturtino mokinių žinias apie Vilnių, apie Šeškinę, vietovę, kurioje yra mūsų progimnazija.

Integruotos pamokos metu 6c ir 6c mokiniai atsiuntė savo mėgstamų vietų nuotraukas iš skirtingų Vilniaus rajonų ir sukūrė video pasakojimą, kuris buvo demonstruojamas skirtingose progimnazijos klasėse. Pamoką vedė vyresnioji rusų kalbos mokytoja J. Fomenko ir bibliotekininkė V. Šubravaja.

 

  • Fomenko 700
  • Fomenko 1 (5)

Partneriai