GIMNAZIJA | Vasario 16-ąją paminėti šventinėje viktorinoje jau tapo mūsų mokyklos tradicija.

Vasario 16-ąją paminėti šventinėje viktorinoje jau tapo mūsų mokyklos tradicija. Gimnazijos trečiokai įrodė, kad puikiai išmano Lietuvos istoriją ir  geografiją, domisi sportu ir muzika,  yra puikūs lietuvių kalbos istorijos žinovai.  Nepristigo komandoms ir humoro  pristatant  kūrybines užduotis. Na o komandų kapitonams teko trumpam  užimti net prezidento ar mokyklos direktoriaus kėdes  ir planuoti  gerus darbus. Žiūrovai taip pat neliūdėjo: jiems pasiūlyta atidžiai klausytis atsakymų, pildyti klausimyną bei tikėtis gero įvertinimo. Tautiniais drabužiais vilkintys renginio vedėjai  Viktorija Jemanova ir Nikita Markelevič  pasiūlė ir viktorinos dalyviams, ir žiūrovams  pasiklausyti grupės ,,Bravo“  specialiai Vasario 16-ajai parengtos dainos.
Dar viena graži akcija – Laisvės sienos instaliacija antrajame mokyklos aukšte, iliustracijas kuriai kūrė visi gimnazistai.
Taigi, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną  šventėme linksmai, kūrybingai, išradingai,  kaip ir kvietė mūsų prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Lietuvių kalbos mokytoja Svetlana Vabinskienė

[Not a valid template]

Partneriai