,,Vasara su knyga – 2018”

Vasara ne tik linksmybių, geros nuotaikos, linksmų nuotykių metas, bet ir galimybė atsipalaiduoti, pailsėti, susidraugauti su knyga, jos veikėjais. Kad knyga vasarą gali būti geriausiu draugu, įsitikino nemažai mūsų progimnazijos mokinių. Labiausiai skaitytojams patiko A. Puškino, A. Tolstojaus, V. Dragunskio, M. Zoščenkos, I. Pivovarovos, V. Biankio, V. Račicko, V. V. Landsbergio ir kitų rašytojų knygos.

   Iš 1-8 klasių mokinių daugiausia knygų perskaitė A. Šapalova (4a klasė), o iš 1-4 klasių – 2c klasės mokiniai ir 4b klasės mokinė S. Miller.

    Džiugu, kad bibliotekos nepamiršta nuolatiniai skaitytojai, kurie atsiveda vis naujų knygų mylėtojų. Visi jie šio konkurso proga bibliotekoje parengė parodėlę ,,Skaitytojų dienoraščiai”, kurią papildė perskaitytų knygų iliustracijomis.

  • IMG_6448
  • IMG_6449
  • IMG_6450
  • IMG_6453
  • IMG_6458
  • IMG_6460
  • IMG_6461

Partneriai