Valstybės pažinimo centre.

2017 metais balandžio 6 d. Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijos 6a klasės mokiniai aplankė LR Prezidentūroje įsikūrusį Valstybės pažinimo centrą. Šioje vietoje susipažįstama su esminiais valstybės elementais: teritorija, gyventojais, valstybės institucijomis ir jų funkcijomis.
Vaikus labiausiai sužavėjo interaktyvios ir novatoriškos centro veiklos. Naudodamiesi informacinėmis technologijomis, mokiniai susipažino su Lietuvos teritorija, įstatymais, institucijomis. Tyrinėdami interaktyvią ekspoziciją, mokiniai gilinosi į pasirinktą temą, sukūrė savo grupinius herbus, prisiminė istorinę Lietuvos valstybės teritoriją. Buvo aktyvūs – atliko visas gido pateiktas užduotis.
Valstybės pažinimo centre šeštokai praleido dvi valandas. Per tą laiką mokiniai praturtino savo žinias. Svarbiausia tai, kad kiekvienas mokinys rado atsakymą į klausimą, ką jam reiškia valstybė.

  • Optimized-20170406_140914
  • 20170406_142921

Partneriai