Tradicinius šokius puoselėjančių Lietuvos mokyklų konkursas „Visa mokykla šoka“.

Progimnazijos mokiniai kartu su neformaliojo ugdymo vyr. mokytoja Valentina Kislauskiene ir lietuvių kalbos vyr. mokytoja Dalia Rodžianskiene dalyvavo tradicinius šokius puoselėjančių Lietuvos mokyklų konkurse „Visa mokykla šoka“, kurį organizavo Lietuvos nacionalinis kultūros centras.

2020 m. vasario 17d. Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijoje buvo organizuota netradicinė pilietinio ugdymo diena, kuri prasidėjo šventiniu koncertu, skirtu Vasario 16-ai aktų salėje, animacinio filmo „Šventės ir valstybės simboliai“ pristatymu ir aptarimu, mokytojų pasakojimais apie Lietuvos istoriją, nepriklausomybę, edukacine pamoka apie Dariaus ir Girėno skrydį. Vėliau moksleiviai rato principu laikėsi įvairiuose pamokose – dirbtuvėse, piešė piešinius tema „Mano Lietuva“, sportavo. Šokių pamokos metu mokiniai mokėsi šokti Lietuvos tradicinį šokį “Barborytė“, muzikos pamokos metu mokėsi ir dainavo dainas apie Lietuvą: „Ačiū tėvynė“, „Apie gimtinę“.

     Netradicinę ugdymo dieną pabaigė bendras renginys – tradicinius šokius puoselėjančių Lietuvos mokyklų konkurso „Visa mokykla šoka“ filmavimas. Mokiniai kartu su mokytojais ir progimnazijos administracija aktų salėje sudainavo išmoktas dainas ir linksmai sušoko bendrą šokį “Barborytę“.

Nufilmuota medžiaga buvo pakoreguota, sumontuota į kūrybinį darbą –projektą „Netradicinė pilietinio ugdymo diena“ ir išsiųsta projekto organizatoriui: Lietuvos nacionalinis kultūros centrui.

  • 62D67423-FF69-4D02-847F-DAFA24375B2D
  • 708256C6-09BC-4297-8354-7902D65FF4F3
  • AD11B805-64EC-4F3D-A0F5-C9F3FB2F335C

Partneriai