Tradicinės futbolo varžybos

Spalio 5 d., šeštadienį, mokykloje vyko futbolo varžybos, kuriose rungėsi moksleivių, jų tėvų, mokytojų ir abiturientų komandos. Rungtynės vyko mažajame mokyklos stadione. Skambėjo muzika, sirgaliai buvo vaišinami arbata ir saldainiais. Dvyliktokų komanda, nesugebėjusi įveikti kitų, liko IV-oje vietoje. Mokytojų komanda (E. Olechnovič, V. Žarin, T. Kasiukevičius, V. Kuzborskij, V. Jankovič, A. Prokopovič ir S. Lichačiov) laimėjo dvejas rungtynes ir nusileido tik abiturientų komandai, užimdama II-ąją vietą. Atsinaujinusi tėvų komanda liko III-oje vietoje. I-ąją vietą iškovojo abiturientų komanda. Ji pademonstravo gerą kombinacinį žaidimą, įmušė daug įvarčių (net ir į savo vartus) ir pelnytai užėmė I-ąją vietą. Visi dalyviai apdovanoti prizais ir diplomais.

  • IMG_6370
  • IMG_6435
  • IMG_6447
  • IMG_6459
  • IMG_6514
  • IMG_6520_kiek9Tb
  • IMG_6525

Partneriai