TEATRO ,,IGRUŠKA“ GASTROLĖS

Balandžio 22 d. gimnazijos teatras ,,Igruška“, susikrovęs į autobusą visą reikalingą rekvizitą bei nepamiršęs geros nuotaikos, išvyko į Klaipėdos M. Gorkio mokyklą, garsėjančią senomis teatro tradicijomis. Įdomu tai, jog šį teatrą įkūrė Klaipėdos teatre rusų trupėje vaidinęs garsus rusų aktorius A. Papanovas. ,,Igruška“ mokyklos scenoje suvaidino E. Švarco pjesę ,,Paprastas stebuklas“. Nors ir nepažįstama scena, bet mūsų jaunieji aktoriai savo vaidmenis joje atliko puikiai. Tai patvirtino žiūrovų aplodismentai, šilti, nuoširdūs pagyrimų žodžiai: ,,Tai lyrinis, filosofinis, profesionaliai suvaidintas spektaklis“. Po spektaklio, lydimi mokyklos šeimininkų, pasivaikščiojome po Klaipėdos senamiestį, susipažinome su jo istorija. Po įdomiai ir turiningai praleistos dienos su dar geresne nuotaika nei rytą grįžome į Vilnių.

                                                    Teatro ,,Igruška“ vadovė Liudmila Štolde

Partneriai