Tautinių mažumų projekto “Kalbos skirtingos – gimtinė viena” baigiamasis renginys. 

Spalio 15 dieną Sofijos Kovalevskajos aktų salėje įvyko baigiamasis tautinių mažumų projekto “Kalbos skirtingos – gimtinė viena” baigiamasis koncertas, kuriame dalyvavo ir labai gražius pasirodymus dovanojo žiurovams Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos kolektyvas (vad. Kovalčiuk Valentina), Turgelių “Aistuvos” gimnazijos kolektyvas (vad. Rada Midvirienė ir Jolanta Lazdauskienė), Vilniaus Sofijos Kovalevskajos kolektyvai: šiuolaikinių šokių kolektyvas “Šypsena” (vad. Valentina Kislauskienė), Lietuvių folklioro kolektyvas “Serbenta” (vad. Dalia Rodžianskienė), rusu folklioro kolektyvas “Veretionce” (vad. Snežana Prokopovič), solistė Tiša Zakrevskaja (vad. Jelena Zykina). Taip pat į projekto baigiamajį koncertą atvažiavo svečiai : Totorių kultūros centro “Ilsu” solistai: Sčiuckytė Džamilė ir Lina Krinickytė (vad. Almira Parnaksizoglu).
Dėkojame visiems dalyviams už puikią nuotaiką ir gražų laiką praleistą kartu!
 • IMG_3388
 • IMG_3384
 • IMG_3377
 • IMG_3365
 • IMG_3357
 • IMG_3354
 • IMG_3345
 • IMG_3334
 • IMG_3327
 • IMG_3323
 • IMG_3317
 • IMG_3313
 • IMG_3394
 • IMG_3386

Partneriai