Tarptautinis Erasmus+ projektas ,,READING“

Vilniaus  Sofijos Kovalevskajos progimnazija 2019-2021 m.m. dalyvauja Erasmus + programos projekte ,,READING“ (R-realistic, E-enthusiastic, A-attractive, D-different, I-independent, N-nowadays, G-Generation). Projektas  jungia mokyklas iš 5 šalių: Rumunijos, Turkijos, Bulgarijos, Ispanijos  ir Lietuvos. Projekto pagrindinis tikslas – ugdyti meilę literatūrai, skatinti mokinius skaityti, patiems kurti ir atsiskleisti. Numatytos konkrečios veiklos projekto tikslams įgyvendinti: labiausiai patikusių knygų pristatymas, bibliotekų ir leidyklų lankymas, susitikimai su rašytojais, istorijų kūrimas ir iliustravimas, kiti renginiai. Taip pat planuojami mokytojų vizitai į partnerių mokyklas,  mūsų progimnazijos mokinių vizitas į Ispanijos mokyklą „CEIP 19 DE ABRIL” Dos Hermanas miestelyje netoli Sevilijos 2020m. pavasarį. Atsakomasis Ispanijos   mokinių vizitas į Lietuvą planuojamas  2020 m. rudenį. Pirmasis mokytojų susitikimas vyks Turkijoje 2019m. lapkričio 11-14 d. Eskišehire.

Partneriai