Tarptautinė tolerancijos diena

Tradiciškai mūsų progimnazija prisijungė prie šiemetinės pilietinės iniciatyvos „Tolerancijos švyturys“. Švyturio simbolis neatsitiktinis, nes reiškia pagalbą, jis rodo kelią laivams, ieškantiems kranto, padeda neužplaukti ant seklumos. Taip ir tolerancija, savo prasme reiškia pakantumą, suteikia žmonėms gebėjimą visuomenėje sugyventi taikiai, „neužplaukti ant seklumos“, priimti kitokį žmogų, gerbti kitokius požiūrius.

Akcijos metu mokinių savivalda parengė Tolerancijos simbolį, švyturį ir organizavo 4-5 klasių  mokinių piešinių parodą. 8 klasių mokiniai sumaketavo emblemas, skirtas Tolerancijos dienai paminėti ir ryte lapkričio 14 d. prisegė jas mokytojams ir mokiniams. 

Per klasės valandėlę mokytojai kartu su mokiniais bandė rasti atsakymų į klausimus: Kas yra Toleranciją? Kodėl mes turime būtiTolerantiški? Jeigu aš būsiu Tolerantiškas, kitas žmogus taip pat toks bus? Kur šiandien aš galiu matyti Toleranciją?

  • 20191118_091329
  • 20191112_151808

Partneriai