Sveikiname rusų kalbos ir literatūros olimpiados nugalėtojus

Gruodžio 21 dieną Sofijos Kovalevskajos gimnazijoje Teams platformoje vyko I-asis mokyklinės rusų kalbos ir literatūros olimpiados turas. Joje dalyvavo 28 II-III gimnazijos klasių mokiniai. 3 valandas trukusiame renginyje mokiniai atliko gimtosios kalbos ir literatūros testus ir rašė rašinius.

Po olimpiados mokiniai mielai dalinosi savo įspūdžiais:

Evelina J.

Olimpiada buvo sudėtingesnė negu maniau, tačiau daug užduočių pasirodė neįprastos ir įdomios.

Anastasija M.

Įspūdžiai po šios olimpiados liko geri, užduotys įdomios, bet pakankamai sunkios. Man labai patiko rašyti rašinį, nes labai gerai parinkta tema.

Ariana Ž.

Literatūros olimpiada man sukėlė daug emocijų. Joje buvo įdomių klausimų, kur reikėjo pagalvoti. Užduotis su paveikslėliais buvo labai įdomi.

Amina V.

Buvo daug įdomių užduočių, pavyzdžiui, pagal paveikslėlį reikėjo atpažinti rašytoją. Rašinio tema gana sudėtinga, bet įdomi.

Serafima I.

Man labai patiko olimpiados užduotys, nes jos buvo susijusios su mano mėgstamais rašytojais ir poetais. Aš galėjau taikyti žinias apie jų biografiją ir kūriniu. Rašinyje patiko samprotauti apie gyvenimo prasmę, nes tai padėjo geriau pažinti savo mintis ir suformuluoti sau tikslus ir prioritetus.

Sveikiname olimpiados nugalėtojus:

I vieta – Makar L. (IIIa) ir Serafima I. (IIId), II vieta – Nikita K. (IIIa) , III vieta – Emily E. (IIIb)

Olimpiadą organizavo rusų kalbos ir literatūros mokytojos Tatjana Riabova, Marina Komarova ir Ala Bogomolnikova