Sveikiname gimnazijos šimtukininkus!

Vilniaus universitete – Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazijos abiturientų „šimtukininkų“ apdovanojimai

Antradienį Vilniaus universiteto (VU) Šv. Jonų bažnyčioje VU rektorius prof. Rimvydas Petrauskas sveikino sėkmingiausiai brandos egzaminus išlaikiusius sostinės abiturientus. Abiturientus pasveikino VU rektorius prof. R. Petrauskas ir Vilniaus vicemeras  Valdas Benkunskas.. „….Šimtukai nėra didžiausias jūsų pasiekimas, tai jokiu būdu nėra galutinė riba, kurios siekėte ar kuri gali išsipildyti gyvenime. Šimtukai – kažkuria prasme nėra riba, o riboženklis, kuris, tikiu, jus skatins eiti pirmyn“, – linkėjo rektorius.

           Šiemet apdovanotas 101 moksleivis, gavęs po du ir daugiau šimto balų įvertinimus. Mūsų gimnazijoje tokių „šimtukininkų“ du: Denis Olechnovič gavo net trys šimtukus iš matematikos (mokytoja Kristina Chmylko), fizikos (mokytojas Vladimiras Ovčinikovas), anglų kalbos (mokytoja Galina Bogdanova) ir Makar Lozenko – du šimtukus iš matematikos (mokytoja Kristina Chmylko) ir fizikos (mokytojas Vladimiras Ovčinikovas).

Dėkojame mokytojams už puikų darbą. Sveikiname abiturientus ir linkime sėkmės siekiant kitų tikslų!

 

  • Kmx4OvPo
  • v3TpOEHA(1)
  • P1906223-768x512
  • -xmfqym8
  • 4ytZMobI

Partneriai