Sveikiname

Sveikiname gimnazijos mokytoją Andželiką Aleksandravičiūtę, tapusią metų mokytoja. Didžiuojamės!!!!! Linkime sėkmės ir kūrybingo darbo.

Tarptautinės mokytojų dienos proga, spalio 5-ąją, 15 val. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje (A. Volano g. 2, Vilnius) Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė ir švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė įteiks Metų mokytojų apdovanojimus.

Šiemet Metų mokytojo premija apdovanojami 8 mokytojai: Andželika Aleksandravičiūtė, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, Danguolė Beinarytė, Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokyklos estradinio dainavimo mokytoja ekspertė, Julija Ikamaitė, Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos dailės mokytoja ekspertė, Vitalijus Kabelis, Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos profesijos mokytojas ekspertas, geriausias 2020 m. Europos profesijos mokytojas, Aurelija Kunigėlienė, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja ekspertė, Henrikas Mazūras, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos specializuoto dailės ugdymo mokytojas ekspertas, Nerijus Medeišis, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos vyriausiasis biologijos ir chemijos mokytojas, Andrius Storta, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos fizikos mokytojas metodininkas.