SVEIKATINGUMO POPIETĖ PROGIMNAZIJOJE

Gegužės 26d. progimnazijoje įvyko sveikatingumo popietė “Linsmojo kamuolio kelionė”, skirta mokiniams ir mokytojams. Pagrindiniu veikėju tapo kamuolys Linksmuolis, kuris tapo sveikatingumo simboliu. Kamuolį fizinio ugdymo mokytojai – Janina Lazinkienė ir Tadas Kasiūkevičius perdavė mokiniams prieš fizinio ugdymo užsiėmimą, o vėliau mokiniai perdavė estafetę mokytojams, kurie sportavo kartu su Valentina Kislauskienė. Sveikatingumo popietės tikslas – priminti, kad sportuoti yra linsma, smagu ir sveika.

Popietę organizavo: Valentina Kislauskienė (neformaliojo ugdymo vyresnioji mokytoja), Janina Lazinkienė (fizinio ugdymo vyresnioji mokytoja) ir Tadas Kasiūkevičius (fizinio ugdymo vyresnysis mokytojas).

Sportuokime, mankštinkimės, bendraukime ir būkime sveiki!