Susitikimas su šaulių kuopos atstovais

Lietuvos šaulių sąjunga – savanoriška, pilietinės savigynos savaveiksmė visuomenės organizacija, stiprinanti valstybės gynybinę galią, ugdanti pilietiškumą ir tautinį sąmoningumą, plėtojanti valstybės gynybos švietėjišką veiklą, teikianti pagalbą policijai bei civilinės saugos ir gelbėjimo sistemos institucijoms. Š. m. kovo 30 d. Sofijos Kovalevskajos gimnazijoje lankėsi Lietuvos kariuomenės atstovai. Eimantas Tamulynas šaulių kuopos vrš., Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės štabo Regiono karo prievolės ir komplektavimo skyriaus vyriausiasis verbuotojas pasakojo apie bazinius karinius mokymus, kario tarnybą, kario savanorio tarnybą, karines specialybes bei kitas Lietuvos kariuomenės struktūras. Gimnazistai domėjosi galimybe įsitraukti į šaulių veiklą.

Pagalbos ir neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja Liudmila Ovčinikova

  • Optimized-DSC_0268
  • Optimized-DSC_0270
  • Optimized-DSC_0272
  • Optimized-DSC_0282
  • Optimized-DSC_0284
  • Optimized-DSC_0285

Partneriai