Su šv. Kalėdom ir artėjančiais Naujaisiais metais!

Su šv. Kalėdom ir artėjančiais Naujaisiais metais!

Padarėm dar vieną kelionę kartu
Dangum apie saulę žvaigždėtu ratu.
Bet šviesos negęsta.
Sustot nevalia.
Keliausim toliau ta erdve didžiule.
                                                 V. Mykolaitis–Putinas

Gruodis skubėdamas užveria metų  vartus, priversdamas sustoti, apmąstyti, pasidžiaugti, nusivilti, padėkoti,  pasiryžti…  Kalėdų šventė priartina mus nuo darbais ir rūpesčiais persmelktos kasdienybės  prie amžinųjų vertybių.  Ji užsuka į kiekvienus namus, į kiekvieną širdį…

     Pasitinkant gražiausias metų šventes  linkime Jums ir Jūsų artimiesiems  sveikatos, stiprybės, vilties ir tikėjimo, šilumos ir namų jaukumo. Telydi  Jus nauji kilnūs tikslai ir  idėjos, teišsipildo visi sumanymai, siekiai ir svajonės.

Linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų linki progimnazijos administracija

  • kalėdos1

Partneriai