Sporto, turizmo ir sveikos gyvensenos diena

Rugsėjo 18 progimnazijoje vyko sporto, turizmo ir sveikos gyvensenos diena. Buvo daug fizinio aktyvumo veiklos, veikė traumų prevencijos ir pirmosios pagalbos stotelė, kurią organizavo VSS Marija Taškinienė, jai talkino ir padėjo IV c klasės mokiniai. Renginys paliko nemažai įspūdžių, nes kiekvienas galėjo išbandyti savo jėgas praktinėse užduotyse ir pasijusti ,,paramediku“!

Tekstas – Marija Taškinienė

Nuotraukos – Marija Jakimova

 

 • MicrosoftTeams-image (1)
 • MicrosoftTeams-image (2)
 • MicrosoftTeams-image (6)
 • MicrosoftTeams-image (9)
 • MicrosoftTeams-image (11)
 • MicrosoftTeams-image (12)
 • MicrosoftTeams-image (14)
 • MicrosoftTeams-image (15)
 • MicrosoftTeams-image (16)
 • MicrosoftTeams-image (19)
 • MicrosoftTeams-image (20)
 • MicrosoftTeams-image (21)

Partneriai