SOSTINĖS GIMNAZISTAI KONKURENCIJOS ŽINIOMIS VARŽĖSI PROTMŪŠYJE

Mūsų gimnazijos komanda „Perkūnija“ laimėjo 4 vietą Sostinės gimnazistų konkurencijos žinių protmūšyje

Daugiau kaip pusmetį trukęs edukacinis projektas #KTeinaĮmokyklą kovo 29 d. užbaigtas konkurencijos žinių patikrinimo fiesta – protmūšiu. Jame iš 20-ies Vilniaus gimnazijų geriausiai pasirodė ir tris prizines vietas užėmė Vilniaus licėjaus, Jėzuitų ir Vytauto Didžiojo gimnazijų atstovai.

Protmūšį vedusi Konkurencijos tarybos pirmininko pavaduotoja Jūratė Šovienė džiaugėsi, kad institucijos inicijuotas projektas #KTeinaĮmokyklą sulaukė ypač didelio moksleivių ir jų mokytojų susidomėjimo. Konkurencijos ekspertai nuo 2017 m. rugsėjo iki 2018 m. kovo pabaigos vedė ekonomikos pamokas 21-oje sostinės gimnazijoje ir su daugiau nei 700 vyresnių klasių moksleivių diskutavo veiksmingos konkurencijos,  konkurenciją ribojančių susitarimų, klaidinančios reklamos temomis.

 „Mokiniai labai patenkinti turėję galimybę dalyvauti renginyje. Supratau, kad mokiniams trūksta tokių konkursų (ne olimpiadų), kurie yra neįpareigojantys, linksmi, neperspausti, kuriuose gali dalyvauti visi, bent kiek  besimokantys ir besidomintys”, – sakė protmūšio prizininkus išugdžiusi mokytoja.

Per protmūšį vyko ir geriausios projekto #KTeinaĮmokyklą metu moksleivių sukurtos pieštinės reklamos konkursas bei paroda. Konkurencijos tarybos „Facebook” puslapyje „Su konkurencija po Lietuvą” daugiausiai simpatijų pelnė Vilniaus Ozo gimnazijos moksleivių kurta greitojo maisto restoranų reklama.

Konkurencijos taryba dėkoja visiems gimnazistams ir jų mokytojams, o ypač – VGTU inžinerijos licėjui, kuris svetingai priėmė protmūšio dalyvius.

http://kt.gov.lt/lt/naujienos/sostines-gimnazistai-konkurencijos-ziniomis-varzesi-protmusyje

 

Partneriai