Solidarumo bėgimas

Jau daugelį metų Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijos mokiniai aktyviai dalyvauja Solidarumo bėgimo projekte. Šio projekto tikslas- diegti mokiniams solidarumo bei empatijos vertybes ir raginti susimąstyti apie vaiko teises Lietuvoje ir visame pasaulyje. Projekto metu mokiniai susivienijo bendrai sportinei veiklai, padėjo vieni kitiems. Solidarumo bėgimas vertingas ne tik dėl surinktų lėšų ir suteiktos pagalbos, bet ir todėl , kad skatiname mokinius būti geresniais, tolerantiškesniais ir nuo mažens padėti kitiems. Šias metai progimnazijos mokiniai surinko 399 eurus ir 10centų. Surinktos lėšos buvo pervestos projekto organizatorei – organizacijai ,,Gelbėkit vaikus“ Nuoširdžiai dėkojame mokiniams, tėveliams, seneliams ir progimnazijos mokytojams prisidėjusiems prie gražaus labdaringo projekto.

  • 2020-11-05 15.10.05

Partneriai