Sofijos Kovalevskajos gimnazija ir progimnazija dalyvavo medžių sodinimo akcijoje

Šeštadienį Seimo nario Vytauto Gapšio iniciatyva įvyko tradicinė medelių sodinimo akcija Šeškinėje, Vilniuje. „Ąžuolas, tai ilgaamžiškumo, stiprumo, atvirumo ir bendravimo simbolis. Labai džiaugiamės, kad į šią tradicinę akciją atvyko aštuonių Šeškinės mokyklų mokytojai su moksleiviais ir tėveliais bei dviejų vaikų lopšelių auklėtojos su savo auklėtiniais“- džiaugėsi Vytautas Gricius, vienas iš akcijos iniciatorių. Šeškinės gyventojai kartu su Seimo nariais Vytautu Gapšiu, Valdu Skarbaliumi, Gintaru Tamošiūnu ir Darbo partijos Vilniaus miesto skyriaus nariais bei skyriaus pirmininku Giedriumi Mozūraičiu pasodino daugiau kaip 100 ąžuolų ir beržų. Akcijos iniciatoriai dėkoja visiems dalyvavusiems ir ypač Vilniaus Sofijos Kovalevskajos, Ozo, Radvilų, Žemynos gimnazijoms,  Vilniaus Sofijos Kovalevskajos ir Maironio progimnazijoms, Levo Karsavino mokyklai, Šeškinės pradinei mokyklai bei lopšeliams-darželiams „Sveikuolis“ ir „Ozas“.

[Not a valid template]

 

Partneriai