,,Šlovės minutės” finalas

Kovo 31 dieną mokykloje vyko projekto ,,Šlovės minutė” finalas, kuriame dalyvavo patys gabiausi ir talentingiausi progimnazijos mokiniai: Denis Fomičiov, Milena Ždanova, Laurynas Vilimas, Anastasija Riabova, Melisa Žilinskaitė, Anastasija Korobač, Maja Degutytė. Visus savo gebėjimais nustebino kolektyvas ,,Action”: Gabriela Gaidis, Emilija Griško, Veronika Kats, Izabela Surmeniovaitė.

Vertinimo komisija, kurios pirmininkė – progimnazijos direktorė G. Kirilova, nariai – muzikos mokytoja J. Zykina ir savivaldos nariai projekto nugalėtojais paskelbė:

1-oji vieta ir žiūrovų simpatijos – Milenai Ždanovai ir Laurynui Vilimui;

2-oji vieta – Izabela Surmeniovaitė;

3-ioji vieta – Melisa Žilinskaitė.

Renginį paįvairino šiuolaikinių šokių kolektyvas ,,Šypsena”, duetas ,,Chaip”, Karina Atažanova, Evelina Jokubovskaitė.

  • logo-Optimized

Partneriai