„Šlovės minutė“. Finalas. 

„Šlovės minutė“. Finalas. 

Balandžio 19 dieną progimnazijos aktų salėje įvyko projekto „Minutė Šlovės“ finalas.

Šiais metais, kaip niekad, projektas sulaukė didelio moksleivių susidomėjimo ir noro sudalyvauti bei parodyti savo talentus progimnazijos bendruomenei. Finaliniame projekto renginyje dalyvavo 14 dalyvių: kolektyvai „Mes ir laikas“, „Šypsena“, „Varpeliai“, 6b ir Vostrenkov A., gimnastai: Selin M., „Trio“- Luščinkaja E., Michnova A., Stanislovaitė D., duetai: Virko Z., ir Končianina J.,  mackevič D. ir Šiškaitė K.; Dementijev A., Larionov A., Samoilenko V., Zakrevskaja T., Hansen D., Tumanavičiūtė S.

Dalyvių pasirodymą vertino komisija, kurią sudarė: 

Progimnazijos direktorė – Galina Kirilova, muzikos studijos „Allegro“ ir fortepijono mokytoja – Pedanian Karina, progimnazijos pradinių klasių atstovė – mokytoja Kasatkina Ana, progimnazijos mokinių tarybos atstovai  – Gabriela Gaidis ir Darja Žukova.   

Po atkaklios kovos ir labai gražių pasirodymų paaiškėjo 2019 metų projekto “Šlovės minutė“ nugalėtojas ir prizininkai. 

 

I grupė: 1-4 klasės

1 vieta: Selin Maksim (1b kl.)

2 vieta:  Mackevič Devid ir Šiškaitė Karina (4b kl.)

3 vieta: kolektyvas „Varpeliai“ (3b kl.)

II grupė: 5-8 klasės

1 vieta: Vostrenkov Anton ir 6b klasė

2 vieta:  Virko Zlata (5a kl.) ir Končianina Jelizaveta (5c kl.)

3 vieta:  Larionov Artemij (6b kl.)

 

 

Sveikiname 2019 metų projekto „Minutė Šlovės“ nugalėtojusln  ir prizininkus. 

Visiems dalyviams linkime visokeriopos sėkmės ir laukiame 2020 metų projekto „Šlovės minutės“ atrankiniame ture.

Partneriai