Šimtadienis 2017

Iki egzaminų maratono pradžios beliko 100 dienų. Vasario 24 dieną mokyklos aktų salėje gimnazijos abiturientams  trečiokai surengė tradicinę šimtadienio šventę.  Renginio organizatoriams išmonės netrūko. Perėję kliūčių ruožo išbandymus,  šventės kaltininkai fotografavosi prie Šlovės lentos. Kino ir Holivudo simbolika papuoštoje salėje  skambėjo  pradinukų sveikinimas, grupės ,,DAY DREAM“  dainos , nudžiugino ir  pernai baigusio mokyklą J. Baliušino muzikinė dovana. Aplodismentų krušos susilaukė  specialiai renginiui parengti  trečiokų  šokiai. Koks Holivudas be Oskaro apdovanojimų – juos gavo ketvirtokų klasių auklėtojai.  Nagi, paskaičiuokime! 100 dienų – tai trys mėnesiai, viena savaitė ir viena diena, tai 2400 valandų, iš kurių bent 800 praleisite mokykloje, 100 dienų – tai 14400 minučių arba 864000 sekundžių. Vadinasi, laiko dar turite ne tiek jau ir mažai! Išnaudokite jį tinkamai!

Renginio organizatoriai

Fotoreportažas