RUGSĖJO 1-OSIOS ŠVENTĖ

Brangūs progimnazijos mokinai ir gimnazistai, gerbiami tėveliai, močiutės ir seneliai, kviečiame Jus į 2016-2017 mokslo metų pradžios šventę, kuri vyks rugsėjo 1 d. 9.00 val.

Rugsėjis sugrąžina mus visus iš vasaros, jis pradeda rudenį – dar žydintį, bet jau susimąsčiusį, stebuklingais saulėtų rytų voratinkliais pasidabinusį. Rugsėjis žengia naują žingsnį, dovanoja gražią ir prasmingą Mokslo ir žinių šventę. Metai iš metų pasikartojančią ir kaskart vis kitokią.
Kiekviena Rugsėjo 1-oji prasminga įžanga į visų – mokytojų, mokinių, tėvų – bendrą darbą, kurio sėkmė priklausys nuo pastangų ir darnaus sutarimo.
Linkime, kad šie mokslo metai visai mūsų mokyklos bendruomenei būtų palankūs kūrybiškumui, naujoms idėjoms ir didelei sėkmei.
Visiems – sveikatos, kantrybės, puikių pasiekimų!

Gimnazijos ir progimnazijos administracija