Кalėdinė popietė

Penktadienį, sausio 13 d., vyko tradicinė kalėdinė progimnazijos ir gimnazijos mokytojų popietė. Susitikimas sutapo su Lietuvos laisvės gynėjų diena, todėl prasidėjo tylos minute žuvusiems už Lietuvos laisvę atminti.

Sveikinimo žodį ir linkėjimus tarė progimnazijos direktorė Galina Kirilova. Pradinių klasių mokiniai, vadovaujami Svetlanos Cvetkovos, pasveikino mokytojus kalėdine giesme. Mokytojų klubo nariai padovanojo malonią staigmeną ir padainavo savos kūrybos dainą.

Sveikinimo žodžiu į mokytojus kreipėsi ir kunigas Konstantinas Lazukinas. Stačiatikių choras mokytojus sveikino gražiais balsais dainuodami kalėdines giesmes, kurios suteikė šiltą, malonią kalėdinę atmosferą.

  • IMG_3333
  • IMG_3339
  • IMG_3341
  • IMG_3343
  • IMG_3344
  • IMG_3353
  • IMG_3361

Partneriai