Premjerą ,,Naujųjų metų laiškanešys“

Prieš Naujuosius metus ir Kalėdas pradinių klasių teatras ,,Vaivorykštė“  pakvietė į premjerą ,,Naujųjų metų laiškanešys“. Tai graži istorija apie tai, kaip pagrindinis Kalėdų senelio laiškanešys pametė maišą, kuriame buvo dovanėlės miško gyventojams, ir kas atsitiko po to, kai gerasis kiškelis Tiša visa tai rado. Mokyklos scenoje ,,užaugo miškas“, o ant ,,apsnigtų eglučių“ viršūnių sužibo skaisčios žvaigždės. Antrų-ketvirtų klasių mokiniai tapo kiškučiais, ežiukais, gražiosiomis voveraitėmis, gudriosiomis laputėmis, geraisiais Kalėdų senelio padėjėjais. Žinoma, buvo ir gudrioji, garsiai karksinti varna. Jaunieji aktoriai nuoširdžiai stengėsi įsijausti į atliekamus vaidmenis. Renginio pabaigoje žiūrovai savo aplodismentais patvirtino, jog spektaklis visiems labai patiko. Tai buvo puiki naujametinė dovana pradinių klasių mokiniams, jų tėveliams, seneliams.

                                                                                     Teatro ,,Vaivorykštė“ vadovė L. Štolde

 • optimized-pc200123
 • optimized-pc200127
 • optimized-pc200140
 • optimized-pc200165
 • optimized-pc200176
 • optimized-pc200178
 • optimized-pc200188
 • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 • optimized-pc200192
 • optimized-pc200197
 • optimized-pc200198

Partneriai