,,Nykštukas –  2017“

 

Štai ir baigėsi aktyvus poilsis vasaros stovykloje ,,Nykštukas – 2017“. Daug įspūdžių patyrė joje stovyklavę pradinių klasių mokiniai. Kaip gera prisiminti pažintines ekskursijas, įdomiai lydinčių mokytojų organizuotą laisvalaikį. Daugiau nei šimtas pradinukų lankėsi boulinge, gimnastikos salėse, ilsėjosi prie ežero, indėnų kaime dalyvavo dviračių varžybose, šaudė iš lanko, ,,susidraugavo“ su haskiais, pailsėjo tikrame vigvame. Trakų pilyje grožėjosi puikiais vaizdais, gilino istorines žinias, plaukiojo garlaiviu. Jei lijo lietus – mažieji stovyklautojai ėjo į kiną, dalyvavo cirko arenoje surengtoje edukacinėje programoje. Visiems labai patiko pabūti cirko artistais. Puikus poilsis, bet, deja, dvi savaitės greitai prabėgo. Visi surengė linksmą atsisveikinimą su ,,Nykštuku“ ir išsiskirstė praleisti vasaros atostogų su artimaisiais, draugais. Tegul ši vasara būna šilta, graži, saugi, turininga!

  • _-Optimized
  • 2 (1)-Optimized
  • 2 (2)-Optimized
  • 4 (1)-Optimized
  • 4 (2)-Optimized
  • ę (1)-Optimized
  • į-Optimized
  • l-Optimized
  • P6080168-Optimized

Partneriai