Rusų kalbos žinovai

Gruodžio 9 dieną 3a klasėje vyko linksmas renginys: rusų kalbai skirtas LIK-as. Rimtai nusiteikusiems trečiokams teko įveikti sudėtingas olimpiadų užduotis, kurioms atlikti prireikė ir logikos, ir išradingumo. Kadangi mokiniai jau moka dirbti komandose, tad žino, jog draugiškumas ir susitelkimas padeda pasiekti greitų ir aukštų rezultatų. Renginio pabaigoje patys dalyviai išrinko komandų aktyviausius ir daugiausia taškų surinkusius draugus. ,,Rusų kalbos žinovais” galima vadinti Nikoletą Tomaševič, Konstanciją Kolesnik, Zlatą Virko, Aleksandrą Jaščenko ir Fioną Deinarovič. Visi smalsūs, darbštūs, išradingi dalyviai gavo dovanėlių.

                                        Klasės vadovė Tatjana Stacinienė.

  • optimized-pc090110-4
  • optimized-pc090115-3
  • optimized-pc090132-3
  • optimized-pc090129-5

Partneriai