RESPUBLIKOS MOKINIŲ ŽIEMOS ŽAIDYNĖS DRUSKININKUOSE

Sausio 4 dieną mokyklos slidininkų rinktinė dalyvavo respublikos mokinių žiemos žaidynėse Druskininkuose. Tai buvo rinktinės labai sėkmingas debiutas. IIb klasės  gimnazistė Ksenija Kovalenka tapo slidinėjimo trasos  3 vietos laimėtoja. Tai puikus rezultatas!  Juk rungėsi ne tik slidininkai mėgėjai, bet ir sporto mokyklų atstovai. т! Vyrų komandos rezultatai taip pat džiugina (A.Grigaravičius IIId, D.Švilpa IIId, J.Šimuliavičius IIb,, A.Gromov IIb) – laurų nenuskynė, bet užėmė garbingą 6 vietą Lietuvoje. Sveikiname žaidynių dalyvius šauniai atstovavusius mokyklai ir  linkime tolesnių garbingų pergalių. Dėkojame mamytėms Irinai Kovalenka ir Marinai Gromovai už išvykos organizavimą.

 

  • Optimized-Druskininkai
  • Optimized-IMG_8989
  • Optimized-IMG_8992
  • Optimized-IMG_8994
  • Optimized-IMG_8997
  • Optimized-IMG_8999
  • Optimized-IMG_9001

Partneriai