Respublikinis mokinių filmų konkursas „Lietuvos Istorinės Asmenybės“

Sveikiname laimėjus paskatinimo premiją Respublikiniame mokinių filmų konkurse „Lietuvos Istorinės Asmenybės“

Sveikiname Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijos 7a klasės mokines Karina A., Ieva J., Elizaveta K. laimėjus paskatinimo premiją (50 €) konkurse “Lietuvos istorinės asmenybės”. Jos sukūrė filmuką apie Mortos Mindaugienės šeimą.
Konkursui filmus ruošė 196 mokiniai iš Jurbarko, Kauno, Kybartų, Klaipėdos, Palangos, Tauragės, Vilniaus miestų ir rajonų mokyklų. Konkursui pateikti 46 kūrybiniai darbai, bet į konkursinę programą pateko ir buvo vertinami tik 30 filmų. Tai filmai, kurie atitiko nuostatų reikalavimus. Konkursą organizavo Kauno MTKC pagal Lietuvos kultūros tarybos finansuotą projektą „Kino laboratorija „Lietuvos istorinės asmenybės“. Dėkojame istorijos mokytojai Tamarai Dubovienei bei geografijos mokytojai Anai Bernatovič už pagalbą konsultuojant mokines.
Norėtume padėkoti 7a klasės moksleivėms aktyviai dalyvavusioms konkurse.

  • 2021-12-27 (1)

Partneriai