„Reikia garsiai svajoti ir svajonės išsipildys“

Karjeros palnavimo paskaita

Kovo 21 d. įvyko įdomus IV, III klasės mokinių susitikimas su VGTU daktare, dėstytoja Ramune Albrektiene. Dėstytoja Ramunė tiesiog pasidalijo su jaunimu savo gyvenimo patirtimi, išgyvenimais, įspūdžiais ir pasiekimais. Pokalbis nepaliko abejingų, didelį įspūdį padarė žmogaus tvirtumas, darbštumas, atvirumas ir nuolatos gyvenimo prasmės ieškojimo siekis. „Reikia garsiai svajoti ir svajonės išsipildys“ – tokiais žodžiais palydėjo Ramunė mokinius. Vaikai nenorėjo atsisveikinti ir dar ilgai sėdėjo tyloje ir, atrodo, kiekvienas galvojo apie savo gyvenimą. O gal toks tikslas ir buvo! Ačiū!

Ekonomikos mokytoja E. Stasiulevičienė

Per labai trumpą laiką dėstytoja papasakojo beveik visą savo biografiją: kur mokėsi, kuo norėjo tapti vaikystėje, kuo užsiimdavo gyvenime, davė daug naudingų patarimų, kaip reikia siekti savo norimo tikslo. Man paskaita labai patiko, nes pasakojimo būdas buvo labai malonus, pozityvus, be to, žmogus tikrai turi gyvenimo patirtį – dėl to patarimai buvo tikrai naudingi. Norėčiau padėkoti jai ir mūsų mokytojai už tokį nuostabią pamoką, tai buvo labai naudinga, ypač mums, dvyliktokams.

Kristine Grigoryan, IVa

Susitikimas su VGTU daktare bei pedagoge Ramune Albrektiene buvo labai naudingas. Labai patiko, kad pokalbis buvo atviras ir nuoširdus. Man ypač patiko, kad buvo pasakojam remiantis savo asmenine patirtimi. Po susitikimo supratau, jog viskas gyvenime įmanoma, jeigu turi didelį norą Taigi galima sakyti, kad Ramunė Albrektienė mane padrąsino ir motyvavo. Po šio susitikimo pagaliau pradėjau daryti tai, ko seniai norėjau, bet nedrįsdavau.

Diana Kovger, IVd

…patarė, kaip pasirinkti savo kelią gyvenime ir ne tik dėl pinigų, bet kad būtų įdomu dirbti ir eiti į darbą kaip į šventę. Svarbiausia, reikia pasirinkti, kokie yra pagrindiniai tavo užsiėmimai. Taip pat patarė, kad reikia kiekvienų metų pabaigoje užsirašyti į knygelę, ką norėtų padaryti kitais metais. Bet aš daryčiau taip: visus savo norus rašyčiau į A3 formato lapą. Reikia siekti savo tikslų gyvenime ir nepasiduoti. Pokalbis buvo labai įdomus ir naudingas, nes dėstytoja parodė ir pasakojo, kokie gali būti niuansai gyvenime. Jeigu būtų tokia galimybė, norėčiau dar kartą susitikti! Ačiū!

Karina Lošakevič, IVc

Įdomus, naudingas susitikimas. Patiko, kaip dėstytoja Ramunė pasakojo apie savo gyvenimą, apie tai, kaip visko pasiekė ir toliau stengiasi tai daryti. Parodė, kiek daug žmogus gali pasiekti, jei nori ir žino savo tikslą. Pateikė pavyzdį, kaip galima užsiimti tuo, kas patinka.

Selina Sutkaitytė, IVd

Встреча прошла познавательно: узнали о том, как много человек может достичь, если точно знает, чего хочет. Работать нужно там, где желаешь и идти на работу с удовольствием, хоть и бывают трудности, их можно преодолеть. Так здорово заниматься тем, о чем давно мечтал. Главное найти в себе талант и не бояться раскрыть его.

Daniel Semionovas, IVd

 

  • Optimized-VGTU(1)
  • Optimized-VGTU

Partneriai