PSICHOAKTYVIŲ MEDŽIAGŲ VARTOJIMO PREVENCINIS PROJEKTAS „MOKINIAI – MOKINIAMS“

Balandžio 19 d. 8 c kl. mokiniai – Jaunieji sveikatos mokytojai – Kiril Košelev, Ieva Tumanovičiūtė, Darja Kačinskaja ir Kiril Muchaliov dalyvavo psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencinio projekto „MOKINIAI – MOKINIAMS“ baigiamajame seminare. Jaunieji sveikatos mokytojai papasakojo, kaip jiems sekėsi vesti užsiėmimus bendraklasiams rūkymo prevencijos tema, su kokiai sunkumais susidūrė. Mokiniai pasidalino įspūdžiais iš jiems įsimintiniausios pamokos – protmūšio „Mitai ir faktai apie rūkymą“. Pasidžiaugė, kad laikosi sveiko gyvenimo būdo: dažniau sportuoja, vaikšto pėsčiomis, sveikai maitinasi. Jauniesiems sveikatos mokytojams ypač patiko veikimas kartu, komandoje bei jų kūrybinis darbas rūkymo prevencijos tema – repas „Mesk cigaretę“.

Baigiamajame seminare 8 c kl. mokiniai klausėsi jiems naudingos informacijos apie kiberpriklausomybes bei kanapių žalą, kurią pristatė VU psichologė psichoterapeutė Sandra Simanauskaitė ir VU ligoninės Toksikologijos skyriaus vedėja Gabija Laubner.

 

 

  • 20180419_122723
  • 20180419_122851
  • 20180419_132923

Partneriai