Protų mūšis „Kalbos atveria duris ir suteikia galimybių“

Protų mūšis „Kalbos atveria duris ir suteikia galimybių

Šiemet rugsėjo 28-ąją anglų kalbos mokytojai pakvietė II a klasės mokinius žaismingai paminėti Europos kalbų dieną – susirungti protų mūšyje. Šia viktorina buvo siekiama aptarti bendravimo svarbą peržengiant kalbos barjerus, pabrėžti kalbų įvairovę Europoje ir gebėjimo kalbėti ne tik gimtąja, bet ir kitomis kalbomis svarbą. Be to, tai buvo puiki galimybė protų mūšyje pasitikrinti kalbų žinias ir panaudoti netradicinius metodus, padedančius skleistis kiekvieno mokinio individualybei. Komandoms teko atsakyti į klausimus anglų ir rusų kalbomis, parodyti Europos kalbų, istorijos ir kultūros žinias trijuose protų mūšio turuose. Visi dalyviai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis. Dėkojame visoms komandoms už dalyvavimą ir linkime toliau domėtis Europos kalbomis, istorija ir kultūra.

Anglų kalbos mokytojai

 

  • Protų mūšis

Partneriai