PROJEKTAS „TENISO INTEGRACIJA LIETUVOS MOKYKLOSE“

Spalio mėnesį progimnazija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos teniso sąjunga ir dalyvaus vienerių metų projekte „Teniso integracija Lietuvos mokyklose“.

Nuo 2019 metų LTS bendradarbiaudama su Tarptautine teniso federacija pagal projekto Junior Tennis Initiative dalį siekia skatinti visų Lietuvos vaikų fizinį aktyvumą, supažindinti Lietuvos mokyklų moksleivius su tenisu, skatinti šias mokyklas įtraukti teniso veiklą į kūno kultūros ir sportinės veiklos programas bei paremti mokyklas, dalyvaujančias projekte, teniso inventoriumi (teniso raketės, kamuoliukai, teniso tinklai).

Dalyvaudami projekte progimnazijos fizinio ugdymo mokytojai integruos tenisą į ugdymo procesą, tuo tarpu mokiniai turės puikią galimybę susipažinti su nauja sporto šaka, dalyvauti įdomiose pamokose kartu su projekto koordinatoriais ir LT sportininkais, dalyvauti metiniame teniso festivalyje projekto dalyviams.

  • Two tennis rackets and balls leaned against the net.

Partneriai