Projektas „Rinkimų sistema Jungtinėse Amerikos Valstijose“

JAV ambasados ir anglų kalbos mokytojų iniciatyva, trisdešit I-IV klasių mokinių dalyvavo projekte „Rinkimų sistema Jungtinėse Amerikos Valstijose“. Projekto metu mokiniai susipažino su rinkimų sistema JAV, peržiūrėjo ir aptarė keletą video filmų apie JAV politinę sistemą, skaitė laikraščių straipsnius, mokėsi naujų žodžių, atsakinėjo į viktorinos klausimus, nagrinėjo  kandidatų programas. Projekto baigiamasis renginys įvyko spalio 14 dieną – mokiniai bei mokytojai buvo pakviesti apsilankyti JAV ambasados bibliotekoje, kurioje JAV ambasados kultūros atašė Lietuvoje Althea Cawley-Murphree supažindino mūsų moksleivius su rinkimų sistema Jungtinėse Amerikos valstijose, apžvelgė politines aktualijas ir rinkimų istoriją.

Mokiniai buvo labai aktyvūs, kėlė daug klausimų ir liko patenkinti šiuo naudingu pažintiniu projektu. Dėkojame JAV ambasados kultūros atašė Althea Cawley-Murphree,  ambasados atstovui Sauliui Montvilui už įdomią paskaitą ir visiems projekto dalyviams už aktyvumą.

Partneriai