Projektas Jaunasis kolega 2017. „NT BROKERIO PROFESIJA“

Kas yra tas nekilnojamojo turto brokeris? Ko reikia norint juo tapti? Kuo ypatinga jų darbo specifika? Visus šiuos klausimus ir daugiau klausimų IIIb klasės mokinai galėjo užduoti nekilnojamų turto agentūros,  kurioje lankėmės  balandžio 4 d.,  Capital Pro darbuotojams, brokeriams. Vakarų valstybėse nekilnojamojo turto brokerių profesija yra prilyginama medikams ar advokatams. Dauguma turi savo šeimos advokatą, daktarą ir nekilnojamojo turto brokerį. NT brokeris padeda įsigyti/parduoti būstą ar investicinį objektą. Capital Pro įmonės ofisas įsikūrė Helios City bokšte, Savanorių pr. 1 šiuolaikiškame pastate. Agentūra įsikūrusi labai jaukioje ir  patogioje erdvėje 4 aukšte. Visi įmonės darbuotojai jauni, veiklūs, savo verslą turintys žmonės, tarp jų biuro vadovas Andrej Naumčik ir brokerė Uga Jankauskienė. „Capital Pro“ tai didžiausio ir sėkmingiausio Baltijos šalyse Nekilnojamojo turto verslo tinklo CAPITAL, biuras. „Capital Pro“ pagrindinis tikslas ir siekis – išlaikyti NT srities profesionalų komandą, teikiančią tik aukščiausios kokybės paslaugas bei siekiančią tik maksimalaus rezultato.

Ekonomikos mokytoja E. Stasiulevičienė

Mokinių atsiliepimai:

Šiandien mes aplankėme nekilnojamo turto agentūrą „CapitalPro“. Mus labai šiltai priėmė įmonės darbuotoja, kuri net pasiūlė mums kavos ir arbatos. Nekilnojamojo turto brokeris Anrejus maloniai mums papasakojo apie savo darbą, jo tikslą ir esmę. Norintieji dirbti šioje srityje sužinojo labai daug naudingos informacijos, kurios jiems prireiks ateityje. Pasak Andrejaus, žmogus, kuris nori tapti brokeriu, turi būti atsakingas, nuoširdus, norintis padėti kitiems ir imlus naujovėms. Be to, reikia mėgti bendrauti su žmonėmis. Andrejus lygina savo darbą su advokato darbu: advokatas turi norėti padėti savo klientui, o jo klientas – pasitikėti savo advokatu. Su mumis bendravo ir nekilnojamojo turto brokerė Uga. Ji pasidalino  savo gyvenimo patirtimi. Brokerio darbas nėra labai lengvas, jis atsakingas, rimtas, reikalaujantis daug pastangų ir laiko. Kilus problemoms ir klausimams nereikia panikuoti ir nuleisti rankų, o ramiai bei racionaliai jas išspręsti. Ši ekskursija man labai patiko ir buvo naudinga.

Alvita Račicka, IIIb

 

  • Optimized-2017-04-04(1)
  • Optimized-2017-04-04

Partneriai