Progimnazijos garbė 2019

Gegužės 28 dieną progimnazijos aktų salėje įvyko pats svarbiausias metų renginys “Progimnazijos garbė 2019”, kuriuo metu garbės raštais buvo apdovanoti prizines vietas respublikiniuose, miesto olimpiadose, konkursuose, festivaliuose iškovoję progimnazijos 1-4 klasių mokiniai. 
Moksleivius sveikino šiuolaikinių šokių kolektyvas “Šypsena” (vad. V. Kislausknienė), 1-4 jungtinis šokių kolektyvas (vad. J. Šlepniov), dainų kolektyvai “Mes ir laikas” (vad. L. Seniut) ir “Varpeliai” (vad. S. Cvetkova). 
Birželio 13 dieną progimnazijoje bus pasveikinti 5-8 klasių mokiniai. Šiuo renginio metu taps aišku, kuris progomnazijos mokinys  laimės pagrindinį ir patį svarbiausią mokslo metų prizą – krištolinę pėlėdą.
Linkime sekmės visiems mokiniams. Mes Jumis labai didžiuojamės!

  • IMG_2446
  • IMG_2434
  • IMG_2459
  • IMG_2451

Partneriai