Prasidėjo projektas „Konkurencijos taryba eina į mokyklą“

Spalio 16 d. gimnazijos bibliotekoje įvyko pirmas projekto „Konkurencijos taryba eina į mokyklą“ dalyvių susitikimas „Konkurencija: kas tai?“. Gimnazijoje svečiavosi Konkurencijos tarybos ekspertė Dina Lurje ir komunikacijos skyriaus atstovė Rita Karpuviene. Šiame projekte dalyvauja IVb, IVd ir IIIa klasės mokiniai Julius Aleksandravičius, Artūras Grigaravičius, Martynas Gripinskij, Elina Jankovskaja, Gleb Kašpar, Karina Levickaja, Ėlina Serpova, Andrey Shentsis, Anastasija Sokolovskaja, Eugenija Tomaševič, Agnieška Vasiukevič, Maksimas Naumovas, Elvina Aleksejeva.
Mokinių atsiliepimai:
Užsiėmimas buvo įdomus ir naudingas. Patiko ir svečių pasakojimas, ir paruoštos užduotys. Turėjau galimybę sužinoti, kas yra Konkurencijos taryba, ką jos atstovai veikia ir kam tai reikalinga. Taip pat sužinojau, kaip galiu pritaikyti gautas žinias savo kasdieniniame gyvenime. Norėčiau, kad susitikimai vyktų neformalioje aplinkoje.
Elvina Aleksejeva,  IIIa
Labai patiko, nes pamoka buvo labai įdomi. Sužinojau, kas yra konkurencija, kodėl ji reikalinga ir ką daro Konkurencijos taryba rinkoje. Patiko, kad atstovai daug bendravo su mumis ir davė praktinių užduočių bei tikrų situacijų, kurias buvo įdomu spręsti. Bandėme įsivaizduoti, jog esame verslininkai ir sugalvoti, kaip ir kokiais būdais per reklamą pritraukti kuo daugiau klientų į savo kavinę.
Elina Jankovskaja, IVd, ISM ambasadorė mokykloje


  • Optimized-KT(1)
  • Optimized-KT

Partneriai