Poezijos pavasaris-2016

Poezijos pavasaris-2016

Поэт не пишет, он поёт,

Как вдохновение придёт,

Когда душа его зовёт,

И тему он себе найдёт.

Tokiomis eilėmis balandžo 29 d. mūsų progimnazijoje ir gimnazijoje prasidėjo trečiasis miesto poezijos festivalis ,,Pavasario mūza”.Ypač poetiškai nuteikė pagal S. Jesenino eiles II-okų atliekama muzikinė kompozicija bei pasakojimas apie Vilniaus poetų studiją ,,Plejada” (vadovas G. Počujev). Nuoširdžiai, meniškai ir įtaigiai savo eiles skaitė L. Karsavino, Lazdynų mokyklų mokiniai ir mokytojai. Pabaigoje festivaliu džiaugėsi ir tolesnės kūrybinės sėkmės linkėjo ,,Pavasario mūzos” garbės svečias, Rusijos rašytojų sąjungos narys, mūsų progimnazijos ir gimnazijos jaunųjų literatų klubo vadovas G. Počujev. Šio renginio organizatoriams, administracijai jis dėkojo už suteiktą galimybę jauniesiems kūrėjams savo mintis bei emocijas išsakyti poetiniu žodžiu. Poetas išreiškė viltį, jog ,,Pavasario mūzos” festivalis taps malonia tradicija.

Rusų kalbos mokytoja metodininkė T. Riabova

Fotoreportažą parengė III c klasės gimnazistė Anastasija Bogomolnikova.

VIDEO ĮRAŠAI    

 

  • Optimized-IMG_1369
  • Optimized-IMG_1376
  • Optimized-IMG_1381
  • Optimized-IMG_1389
  • Optimized-IMG_1394
  • Optimized-IMG_1396
  • Optimized-IMG_1399
  • Optimized-IMG_1412

Partneriai